| 7Seven a întrebat:

Am început sa fac exerciții cu gantere de 2 kg. Acum vreau sa trec la 4kg. Vreau doar tonifiere, sunt fata si nu vreau mușchi. E o greutate prea mare? Și dați-mi exemple de mai multe exerciții cu gantere și numărul de repetări, serii. Ce ar fi bine sa mananc înainte și după? Aș vrea răspunsuri de la cei, cele care fac sport și au și rezultate. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| shrink a răspuns:

Daca vrei doar tonifiere de ce nu incerci exercitii calistenice, e mai simplu, la indemana oricui si foarte eficiente pentru scopul dorit

| 7Seven explică (pentru shrink):

Fiind singurul răspuns primești fundița.

1 răspuns: