| Sparkii a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema crying fac tot felul de ex pentru picioare si cu timpu am facut multe realizari cu ele imi duc picioarele peste cap si multe altele si azi dimineata cand mam trezis cu o durere de gat stau cu el drept dar cand dau in stanga cu el ma doare rau si cand fac miscari bruste si nu este de la pusu picioarelor peste cap ca asta fac de mult ma doare cum fac sa nu ma mai doara crying( Cand m-am culcat naveam nimic la gat si dimineata cu durere m-am trezit cryingCand fac miscari brute ma doare taree

Răspuns Câştigător
| hypentakill a răspuns:

Se numeste febra musculara

1 răspuns:
| Goldenboy97 a răspuns:

Daca faci cu greutate in spate inseamna ca nu le-ai facut corect, te doare gatu corect?
Si ce te doare mai exact la picioare? Simti o inflamare sau un fel de arsura?