| Srdjan99 a întrebat:

as dori sa-mi recomandati catvea exercitii de facut "patratele", care sa nu necesite mersul la sala. Adica sa fie facute acasa. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Trebuie sa faci programul asta de 3 ori pe saptamana, luni, miercuri si vineri ( fara sa te abati de la vreo zi ) : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

De asemenea, alearga zilnic 2-3km.Ajuta mai mult decat ai crede.

5 răspunsuri:
| anyshor a răspuns:

Fa macar 15 abdomene pe zi. big grin

| Srdjan99 explică (pentru anyshor):

Asta o sa fac, mersi de sfat

| anyshor a răspuns:

Fa 10 -15 abdomene pe zi. :*. functioneaza!

| fuckeveryone a răspuns:

Stai intins, ridica picioarele la 70 de grade si sprijina'te in coate.Cronometreaza'te sa vezi cat poti sa stai si incearca ca de fiecare data sa faci mai mult :]

| cacababa a răspuns:

Fa abdomene, bicicleta...
in general abdomene bicicleta nu prea