| Ghosts a întrebat:

sunt Andrei, am 15 ani si vreau sa am mai multa grija de mine! Nu sunt gras, am cam 50 de kg. Vreau sa am un abdomen acceptabil pentru varsta mea, dar, am nevoie de sport.. Ce imi recomandati sa NUMAI mananc / beau pentru un corp bine ingrijt? Ce imi recomandati pentru a face patratele? Ce exercitii imi recomandati? Nu fac sala, nu am facut, si nu cred ca o sa fac. am multa treaba. Dar, cred ca 2 ore pot face exericitii si acasa. Astept un raspuns.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi in youtube home gym exercises sau iti faci rost de o fata sa practici asta:

https://www.facebook.com/....../video.php

Răspuns utilizator avertizat