| Cr7adi a întrebat:

Buna TPU as vrea sa fac un miniciclu cu danabol de o săptămâna sau doua.Desigur o sa îl iau cu liv52. Vreau sa spun ca am 3 ani de sala.In BRAT am 41, la piept ridic 75-80.Nu vreau răspunsuri gen steroizi nu sunt buni, răspunsurile acelea suta la suta le-ar da cei care nu vor sa facă performanța.Am fost la doctor ai mi-a spus de un miniciclu cu danabol.Ce nu m-am lamurit este dacă după o săptămâna, mai trebuie sa iau clomid pentru refacerea testosteronuli, tinand cont ca este doar un miniciclu, si ca la vârsta de 17 ani testosteronul este din abundenta. FUNDA!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Doar danabol? fara testosteron injectabil?

o sa pui apa si grasime... si din muschi o sa pierzi 80 % la ciclul de recuperare

gaseste-ti alt doctor