| SpeedyGonzaIes a întrebat:

Buna TPUhappy as vrea sa stiu daca m-as putea inscrie intr-o liga inferioara din Romania eu am acuma 15 ani am 3 ani de football, am mai jucat football cu prietenii si la echipa scolii dar asa cu antrenament nu preahappy stiu ca nu pot emite direct pretentii de liga a 2 a dar as vrea sa stiu daca macar in liga a 4 mas mutea inscrie la varsta de 17 sau 18 ani! multumesc astept raspunsuri( ca sa stiti ma pricep la football) cel mai bun raspuns fundahappy big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca intai sa intri intr-o echipa de juniori si apoi vei putea ajunge mai repede la o echipa de seniori.

| Kornelush a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pai lasa, mai intiii sa se antreneze apoi!

| SpeedyGonzaIes explică (pentru Ioandelasal):

Pai stiu ca ajungi mai usor de la o echipa de juniori dar oricum mersi pentru raspuns eu voiam sa stiu daca si fara echipa de juniori pot ajunge intr-o liga inferioara de la o varsta de 17-18 ani pentru ca nu vreau sa ajung ca Avantul Barsana cu jucatori de 40 de ani :laughing

| Ioandelasal a răspuns (pentru SpeedyGonzaIes):

Poti ajunge, doar ca este bine sa te antrenezi si sa joci in mod organizat pana atunci.