| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-a pus ceva pe ganduri foarte tare. mai pe scurt... am fost la football am jucat bine si bunicul prietenului meu m-a intrebat de ce m-am lasat de football.Multi antrenori mi-au spus sa ma apuc iar dar eu. eu am 15 ani am facut 3 ani antrenament iar dupa m-am lasat m-am luat ca prostul dupa tata ca este scoala si celelalte si acuma regret. intrebarea mea este daca la 17-18 ani pot sa dau proba la un club? eu talent am, imi place dar acu nu stiu chiar poti sa fii cat de bun esti. acuma in Romania daca ai cu 1 an de football mai mult se considera ca e mai bun ca tine, cel putin asa am intalnit la primul antrenament la care am fost.deci s-ar putea chiar daca am numai 3 ani de football? P:S-miscarile esentiale le stiu(sut, pasa, centrari) astept raspunsuri funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| CosticaShtrengarul a răspuns:

Incet incet iti dezvolti talentul si devii poate chiar mai bun ca Ronaldo sau Chivu. Sa ai incredere atata tot. Poate devii legenda romaniei. Sa iti amintesti de Costica in clipele de glorie. AA, si la ceremonia decernarii balonului de aur sa ma mentionezi si pe mine te rog. Bafta!

2 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Foarte amuzant raspunsul lui Costica laughing. Eu cred ca poti sa dai proba la un club. Daca esti asa de talentat precum spui incearca sa dai proba la club un pic mai modest, cam de liga 2 ca sa ai sanse mai mari sa intriiwinking

| YoungBoys98 a răspuns:

laughing) ce raspuns haios laughing chiar mi-a placutlaughing o sa incerc sa ma perfectionez sa imi imbunatatesc calitatile si la sfarsit sa vad daca ies sau nuhappy o sa incerc sa ma inscriu la un club dar ramane de vazuthappy mersi pentru raspuns o sa astept si altele