| toofabforyou a întrebat:

Heiihappy sunt din Arad si as dori sa imi schimb antrenorul de tenis.Practic acest sport de aprox.2 ani.Mi-ati putea recomanda un antrenor bun?
Ps:am 15 ani si vreau sa ma apuc de performanta; adica sa particip la concursuri locale.
Mercihappy

1 răspuns:
| CutiePieMarzia a răspuns:

Hei! Scuze, nu sint din Arad, dar si eu joc tenis. Poti sa iti ofer doar citeva sfaturi:
1.Incearca sa vizitezi cit mai multi antrenori.
2.Nu ne intreba pe noi, ci pe tine ce fel de profesor ai vrea sa ai, din suflet!
3.Asista la o lectie, sa ii vezi performantele.
4. Dupa ce te-ai sfatuit cu mai multi si ai ales cine e Alesul, incearca sa stabilesti o relatie, sa inteleaga ca vrei sa fii serios.
5. Sper sa-ti implinesti visul si sa te ajute sfaturile mele! Noroc!winking