| anonim22378 a întrebat:

Buna TPU:de data asta vin cu o intrebare putin banala:azi m-am apucat sa fac cate 50 abdomene.50 genoflexiuni, ridicari la bara mai mult de 5 corecte nu am putut, flotari 10 si mai fac ex cu gantere azi nu am mai putut face. eram moarta acum intrebarea:daca o sa cresc treptat nr acestor exercitii (zilnic)cam in cat timp o sa mi se faca mai evidenti muschii (ma intereseaza cei abdominali)?

5 răspunsuri:
| soraluisatan a răspuns:

Pai in primul rand nu ar trebui sa faci cu gantere deoarece nu o sa te ajute, din contra o sa faci brand si nu cred ca o sa iti placa.eu am patratele si abdomenu meu arata super datorita abdomenelor.fac 100 de abdomene pe zi in ture de 20 si s a cunoscut intr o luna sau chiar mai putin

| iefsul a răspuns:

Flotarile sunt pentru piept, tractiuniile la bara sunt pentru biceps tractiuniile sunt mai bune decat ex.cu gantere dar ceti veni sa faci si biceps sau vrei sa-l pui la skandenberg pe vreun tip. nu trebuie sa cresti nr exercitiilor neaparat muschii striati o sa-ti apara ei important este sa te ti de abdomene si sa si alergi pentru a face burta.bafta

| anonim22378 explică:

Imi puteti spune si ce fel de alimentatie ar trebui sa am (ceva exemple daca se poate).app am 13 ani

| anonim22378 explică:

Imi puteti spune si ce fel de alimentatie ar trebui sa am (ceva exemple daca se poate).app am 13 ani mersi :*

| Deny_1062 a răspuns:

Iti trebuie munca multa.ai grija sa nu faci febra musculara.muschi abdominali pot aparea oricand.cateva luni.sau poate ani.1-2 ani.la uni apar dupa 5 ani de exercitiwinking. Funda daca meritwinking:*pup