| anonim_4396 a întrebat:

Fac ceva forta daca fac 20 flotari in pumn si 20 flotari in palme dimineata la pranz si seara + 20 tractiuni la bara de covoare de fiecare data cand ies afara?

Răspuns Câştigător
| mada1 a răspuns:

Salut.o sa faci si forta si o sa se defineasca si muschii...dar nu face cum faci acum.te sfatuiesc sa maresti "doza ".iti spun cum am facut eu. nici sa ma fortez prea tare nisi sa nu fac nimic ...am plecat de la 20 de flotari.si acum fac 75-80.pe fiecare zi faci 1-2 flotari in plus.adica azi faci 20. maine 21, poimane 22. si asa mai departe.

3 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Da. Faci piept triceps spate si un pic de biceps, dar forta nu o sa se schimbe radical, mai bine merge la sala ca esti cam slab

| ozzy_6626 a răspuns:

Am 18 ani 1, 68 m 55 kg

| ozzy_6626 a răspuns:

M-as duce la sala da stiu ca nu ma tin da practic lupte libere de 3 ani...