| AFC a întrebat:

Eu merg la sala de 6 luni, si de 3 saptamani iau proteine (100% Whey Protein Proffesional) si de 4 zile am inceput sa simt ca bate mai tare inima. Mi-am facut un EKG si mi-a zis ca n-am nimic dar aveam tensiunea arteriala mare 170/80.
Am vorbit cu instructorulde la sala si mi-a zis ca e ceva normal sa am tensiunea mai ridicata si batai la inima mai multe daca fac sala. Voi ce ziceti e normal?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pai da, e normal sa fie mai mare, dar parca 170/80 e cam mare.

Vorbeste cu un medic sportiv ( dar medic sportiv, NU generalist, NU medic de familie, NU cardiolog, etc. )

1 răspuns:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Pai este normal cand faci sala.