| Swagmotherfuckers a întrebat:

m-am gândit sa iau iwhey de la genius sau myprotein, am 19 ani și fac sala cam de un an bun de zile, doar creatina ce am mai luat dar vreo 2 luni și ceva, am căpătat ceva forță, m-ar tenta sa iau din nou creatina dar și iwhey, îs cam nehotărât voi ce ați alege, am 1.90 și 86 kg.

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Salut eu iti recomand true whey de la gymbeam impreuna cu o creatina tot de la ei o tri-creatina tot de la ei. E o parere personala
, au un raport bun calitate-pret.
Dar de la orice firma ai lua iti recomand sa le ei impreuna.
http://gymbeam.ro/proteine-true-whey-gymbeam-5084.html
http://gymbeam.ro/creatina-tri-creatina-malate-gymbeam.html

12 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Pararea mea:Nu ti as recomanda proteinele! Tu faci ce vrei, mananca multa carne, oua.In timp o sa ai probleme cu rinichii....incearca niste vitamine(centrum, vitamax)Arginina stimuleaza cresterea...

| Swagmotherfuckers explică (pentru Alexandruuu88):

Probleme cu rinichi?
Astea sunt doar zvonuri man, la fel și când am luat creatina mulți spunea la fel și în ziua de azi, nu am avut pana acum nici o problema, dar multumesc pentru sfat happy

| DrGoogle a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Auzi probleme cu rinichii laughing) cate 40 de kg ai sa tragi concluzia asta laughing

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru DrGoogle):

Intreaba medicii desteptule

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru DrGoogle):

Http://m.sfatulmedicului.ro/......1495....se pot lua si din carne, lapte, ouă.Ma refer la prafuri

| CPAElites a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Auzi tu, medici...Aia is niste prosti care nu stiu cum sa atraga atentia!

| aXy99 a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

De la proteine nu ai ce sa pati, dar de la creatina, unele persoane au avut niste probleme digestive. Nu e obligatoriu sa apara la toti.

| GeoforceExperience a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Vrajeala daca nu sti nimic nu comenta

| GeoforceExperience a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Poti manca 1-2kg de carne pe zi + 5 6 oua? Nu cred de asta mai apelezi la suplimente

| DrGoogle a răspuns (pentru Swagmotherfuckers):

Salut eu iti recomand true whey de la gymbeam impreuna cu o creatina tot de la ei o tri-creatina tot de la ei. E o parere personala
, au un raport bun calitate-pret.
Dar de la orice firma ai lua iti recomand sa le ei impreuna.
http://gymbeam.ro/proteine-true-whey-gymbeam-5084.html
http://gymbeam.ro/creatina-tri-creatina-malate-gymbeam.html

| Swagmotherfuckers explică:

Ps nu chiar 1.90, am 1, 87 dar pe acolo laughing)

| bavl a răspuns:

IWhey-ul cred ca este cea mai buna proteina ca raport calitate/pret. Peste ON si alte branduri.
Poti lua linistit si proteine si creatina (sunt suplimente complementare, nu se bat cap in cap). aici ai si cele mai mici preturi la genius:
https://proteinoutlet.ro/genius-nutrition/genius-iwhey-2-kg
https://proteinoutlet.ro/genius-nutrition/genius-icreatine-200-caps

| Swagmotherfuckers explică (pentru bavl):

Mie frica doar sa nu mă îngraș