| croissant a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala după paște. Vreau sa alerg pe banda sa slăbesc cateva kg. Voi cei care ati fost ce dieta ati urmat? Vreau sa dau jos 10 kg, mulțumesc.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiti realisti cand va propuneti asa ceva, incepe prin a vrea sa slabesti un 1kg apoi inca 1kg si tot asa,scrie intr-un jurnal tot ce manci,cantarestete zilnic,manca putin,mai multe carne de porc,pui,vita,peste, miel, organe, fructe, legume crude, grasimi sanatoase gen avocado

| Violleta2022 a răspuns:

Este acelasi lucru daca alergi si intr-un parc, sau pe strada, doar ca nu platesti nimic fata de mersul la sala.

| Crackman a răspuns:

Bagi o data pe zi mancare si te duci la un patron sa lucrezi boof ai slabit 30 de kg.

| HadesSs a răspuns:

Daca e dupa Paste nu are rost sa te preocupi de pe acum, bucurate de Sarbatori laughing

| BuLaNNNeL a răspuns:

Slăbești prin alimentație, sportul e doar instrumentul/unealtă de modelare ca corpului. Ca vei arde tu cateva sute calorii pe banda si te duci acasă si papi 2 mii = 0 slăbit happy.

| HadesSs a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

De ce esti rau nu merge un croissant dupa cardio? laughing

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru HadesSs):

laughing de revigorare.

| HadesSs a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Daca arata ca in poza merge de revigorare laughing

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru HadesSs):

De revigorare cu ea sau cu croissant-ul? Fii mai explicit, te rog happy

| HadesSs a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Tu ce zici? laughing

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru HadesSs):

Am N pozitii- variante pardon. laughing

| HadesSs a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

laughing

| AlexSalling a răspuns:

Stii cum poti slabi mai fain? Alergi sau mergi mult pe jos.

| Tud0rr a răspuns:

Alergatul pe banda este unul dintre cele mai proaste exercitii pentru slabit. Fa exercitii cu greutati (pe masura ta) si HIITde exemplu sprinturi. Nu uita ca oricand poti manca mai mult decat poti arde, deci alimentatia trebuie sa fie baza. Bafta!