| Prestige21 a întrebat:

Buna TPU..Ma duc la sala de 1 sapt si mi.am cumparat creatina de la ON si proteine masive mass...As dorii sa stiu si parerile voastre daca sunt bune si daca o sa se vada rezultatul dorit.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Masive mass e un weight gainer bazat pe CARBOHIDRATI, NU pe proteine.

E ca si cum eu ma duc la alimentara, CUMPAR O PAINE si te intreb ce parere ai despre sticla de apa pe care am cumparat-o ( cand eu am luat o paine de fapt ).

Si legat de ce-ai zis, ai si tu macar 4-5 mese pe zi? ( dar MESE bogate in proteine, nu ciorbe si alte prostii )

| AntrenorFitness a răspuns:

Creatina sa o administrezi cu o sursa de carbohidrati ( miere de albine sau fres de portocale) pentru a se asimila, inainte de antrenament. Iar gainerul dupa antrenament.
Orice supliment este bine-venit daca stii cand sa-l administrezi, cat si pentru ce!
Trebuie sa suplimenteze un regim alimentar, cele 5 mese ale zilei.
Care trebuiesc sa fie consistente si calitative.
http://www.despreculturism.ro/......ulara.html
Gasesti exemplu si aici:
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Bafta!

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Cati ani ai? Ce inaltime si greutate?

| Prestige21 explică (pentru Ag30Fdr4g0nz):

21 ani.1.84m...75kg.

| Prestige21 explică (pentru Ag30Fdr4g0nz):

21 ani.1.84 m... 76kg

| Prestige21 explică (pentru Ag30Fdr4g0nz):

21 ani..1.84..si 74kghappy