| alexandruliviu a întrebat:

Salut~! Am 17 ani si am o mare problema. Sunt slab. Prea slab pentru varsta mea. Am 1, 72 inaltime si 53 de kg. Vreau macar 60 de kg. M-am gandit sa cumpar proteine dar nu stiu de care. Ma gandeam la Jumbo Mass. Dar astept si pareri. Sa stiu ce pot face. Dar cel mai rau e ca nu pot face sala in perioada asta, am scoala... Astept parerile voastre. Dau funda +vot. Multumesc!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai rabdare, probabil vrei mai creste pana la 1, 80 si dupa o sa te ingrasi si o sa pui pe tine masa musculara ( bineinteles daca te apuci serios de sala ).
Nu lua proteine sau alte prostii care iti pot afecta organismul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iei pastile, in primul rand nu sunt bune pentru organism si in al doilea rand nu sti cum reactioneaza corpul si pot apare complicati.E riscant sa iei pastile, mai bine mananci sanatos adica proteine din carne si faci sala, exerciti pentru stimularea muschilor.Mananca mai mult dar nu lua pastile pentru pofta de mancare sau alt ceva, fa multa sala.

| Skumpyk a răspuns:

Foloseste steroizi