| AlLlElX a întrebat:

Pasiunea mea este fotbalul, dar din pacate am o problema. Nu stiu pe ce post sa joc. Am 14 ani, 1.60, nu am sutul foarte puternic, alerg foarte repede. Eu prefer sa fiu portar/atacant, dar nu stiu daca pozitiile acestea sunt potrivite pentru inaltimea mea. Pe ce post imi recomandati sa joc? Cel mai explicit raspuns primeste FUNDA + VOT! Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| fng90 a răspuns:

Pai la cum te descri tu eu zic ca cel mai bun post pe care ar trebui sa joci ar fi mijlocas la creatie. daca zici ca alergi repede si nu ai sutut puternic cam asta ar fi postu. poate ajungi vreun xabi alonso ai grija.succes tongue

| d3nys5678 a răspuns:

Eu zic ca mijlocas de banda. Pnetru ca fugi repede.insa iti trebuie ceva pateu sa centrezi pentru colegii de careu.