| leonardrd a întrebat:

Voi pe ce post credeti ca m-as potrivi.Sunt bun atacant,le am foarte bine cu driblingul,cu sutul,mijlocas,dau bine pase,fundas,deposedez bine si nu ma las fentat sau portar,sunt foarte flexibil,la penalty nu imi iau goluri,vad mingea unde se duce,perfect.Ce post? Unii zic ca pe unu alti ca pe altu! Spuneti-mi voi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Creyd a răspuns:

Asta ar putea sa-ti zica mai bine un antrenor sau prof. de sport ceva.noi nu putem sa zicem mai nimic, pentru ca nu te-am vazut cum joci si din gura da multa lume.Acum depinde si cum iti place tie sa joci"atacant, mijlocas, fundas sau porta"!

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Ce sa mai zic, cred ca o sa fii primul fotbalist din istorie care joaca pe toate posturile... rolling on the floor)))

| leonardrd explică (pentru Ibrahimovic):

Daca-s bun, ce vrei sa fac?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru leonardrd):

Si nu te-a vazut nimeni pana acum?!
Nu ai ajuns pe la echipa de juniori a Stelei, la o academie ceva thinking

| leonardrd explică (pentru Ibrahimovic):

Nu sunt la antrenamente.

| TheGR a răspuns:

Poarta nu te baga daca esti bun la restul. Fa-te mijlocas ca te avantajeaza ca esti ok si la aparare si la atac.