| anonim_4396 a întrebat:

Sunt f.
Am slabit 15 kg si aveam 38 de kg la 150 de cm,insa ce ma nemultumea era fata mea prea dolofana.
Cu toate acestea fata mea, este identica si la fel de bucalata.
Aveti idee ce as putea face in afara de exercitii faciale si fizice? Asta fac mereu insa nu functioneaza.
Faptul ca mananc dulciuri destul de multe insa nu imi depasesc rata metab. poate cauza asta?
Ce as putea manca, pentru ca eu cat am tinut dieta n-am mancat dulciuri deloc (5 luni fara) si tot nimic.

8 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Ia-ti o culegere de mate.winking
Aveai 38 de kg si ai slabit 15 kg la 150 cm inaltime?! Deci ai 23 kg si inca esti grasa? Ne scrii din mormant sau ce?

| sierra1 a răspuns:

"Am slabit 15 kg si aveam 38 de kg"

ințeleg din ce spui, că ai doar 23 kile acum. Cred că ar trebui să suni la 112

| VasileEmilia a răspuns (pentru Apokales):

Lol exact?

| Apokales a răspuns (pentru VasileEmilia):

Poate a bagat-o 2 nemti mici in cuptor si scapat de acolo, de are ea 23 de kg. Altfel nu-mi explic.

| VasileEmilia a răspuns (pentru Apokales):

Sa zicem ca da, sa speram ca nu

Răspuns utilizator avertizat
| Eugen80 a răspuns:

Deci sa inteleg eu, ca exprimarea corecta este : ai slabit 15 kg si acum ai 38 de kg la 150. Este destul de putin si ai slabit foarte repede, foarte mult.
Fata si restul se vor reduce si vor arata altfel daca mentii greutatea CONSTANTA de genul 1-2 ani. Deci vizi-ti de viata, nu mai varia greutatea si mananca normal, nu te mai uita la kilograme, dar nu sparge dulciurile. Si sa stii ca orice dieta se tine 6 zile si o zi mananci ce vrei, ponderat.
Deci ai rabdare si trasaturile fetei se vor modifica!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai 23 de kg? Fața ar trebui să fie ultima ta problemă în momentul ăsta.