| Nechifor_Andrei_1998_zbgX a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu si eu ce exercitii sa fac pentru cresterea muschilor ( acasa )
un antrenament asa si program va rog
si dupa cat timp incepe sa se vada ceva...

7 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns (pentru OOOLEOOO):

"Vrei un corp frumos definit, si nu ai timp de sala si de diete?"
"Vrei sa slabesti usor si sanatos, cu rezultate rapide?"
"si asta...doar schimband obiceiurile alimentare si facand sport acasa"

Doar din astea 3 fraza imi dau seama ca este o mare prostie.

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Vladut650):

Sunt doar mesaje de marketing.

Eu il urmez pe Doru Dorobat (detinatorul site-ului) de foarte mult timp, si pot sa spun ca il admir foarte mult.
El reprezinta Romania la federatia mondiala de Street Workout, detine recordul national la flotari in Romania (1300 in 49 de minute) si a organizat primul concurs national de Street Workout din Romania anul trecut.

| SiLaS a răspuns:

Muschii nu cresc acasa, vrei muschi mergi la sala.

| Vladut650 a răspuns:

Nu ai cum sa faci muschi acasa. Daca vrei sa faci masa musculara te duci la sala. Daca bugetul nu iti permite sa dai 120-150 de lei pe luna la sala, atunci nu iti vei permite nici alimentatia care trebuie pentru "cresterea muschilor" care e de doua ori mai costisitoare decat sala. Deci in concluzie: Acasa nu faci muschi, poti sa faci toate programele de pe lume cu flotari si ce vrei tu, ca tot nu se va pune nimic.

| Nechifor_Andrei_1998_zbgX explică (pentru Vladut650):

Am un prieten si face acasa din august si se vede bine muschi pe el. numai ca eu vreau si o alimentatie

| Vladut650 a răspuns (pentru Nechifor_Andrei_1998_zbgX):

Aici nu se pune cu "am un prieten" depinde si ce intelegi tu prin muschi.