| Ioanamaria456 a întrebat:

Bună, vreau sa ma apuc de sala acasă. De unde pot sa imi iau ceva proteine si suplimemte si fara sa le platesc cu cardul?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

De oriunde, ca poti sa le comanzi cu ramburs la curier. Problema e ca fara echipamente o sa faci cam fix pix acasa.

Nu ma intelege gresit, poti sa faci sport acasa bine mersi doar ca rezultatele doar o sa se simta, nu o sa se si vada asa ca nu prea are sens sa cumperi suplimente, daca nu cumva planuiesti sa te ingrasi, caz in care poti sa le comanzi.

| wildthing a răspuns:

De ce ai vrea tu proteine si suplimente? Esti fata. Vrei sa faci "brandu'" mare sau vrei sa ai o silueta de top model? O fata nu are nevoie de nici un supliment pentru a-si face corpul frumos, ci doar de exercitii fizice, care se pot intr-adevar face si acasa...calistenice pe care le poti gasi pe net, plus alergare sau bicicleta.

| M1h0i a răspuns:

Salut, îți recomand MyProtein.