| BanicaAlexandru a întrebat:

M-am apucat de curand de sala, vreau sa mentionez ca am o galeata de proteine acasa dar nu am shaker ca sa il pot consuma la sala. Este vreo problema daca il consum acasa si dupa merg la sala sau trebuie neaparat cu 1 minut inainte sa ma apuc sa trag?

Răspuns Câştigător
| NDC12 a răspuns:

Asa si? Poftim http://www.megaproteine.ro/Accesorii/Shaker-MegaProteine/, 13 lei.

Daca nu ai trebuie neaparat shaker?
Suplimentele proteice se iau dupa antrenament + daca mai ai nevoie in orice partea a zilei, tu stii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru NDC12):

Gasesti si cu 8 sau 10 lei in magazine laughing

2 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Trebuie sa-l iei dupa antrenament, nu inainte.