| myname93 a întrebat:

Buna ziua. Cati km sunt de la Targoviste la Padurea Vlasiei ( de langa Bucuresti)? Nu vrea copy paste cu link-uri. Vreau sa imi spuneti cat apare pe indicatoarele rutiere. Sunt cumva 72 km? Am pus intrebarea la categoria sport pentru ca imi trebuie intr-o expeditie de ciclism. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Am folosit Google maps si imi arata 82 km dar, pina in Bucuresti. Pina in Vlasia ar fi cel putin 85 km fara intrare prin Bucuresti, cu deviere din Mogosoaia/Buftea. Mai adauga si distanta in interiorul orasului Tirgoviste.