| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Dupa un ciclu de steroizi mai poti creste natural? Mai precis un ciclu de turanabol

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, cresterea se opreste cand faci"tratamentul" cu steroizi, crescandu-ti doar muschii. Organismul tau este inca sub influenta acestor droguri puternice, pentru urmatorii 2-3 ani.
Eu as interzice prin lege folosirea steroizilor de catre adolescenti, ca va nenorocoiti sanatatea.
Mai era un pusti aici, care se plangea ca nu mai are erectii.
Evident ca drogul are si efecte secundare, te face sa arati bine pe afara, dar devii impotent, ca nu mai poti avea erectii.

| aXy99 a răspuns:

Da, normal, dar vei pierde o parte din masa acumulata datorida steroizilor. Posibil toata daca renunti de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vrut sa bag, dar m-am razgandit.
Cu puta cum stai? cat a scazut de cand bagi steroizi? in procente.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce treaba are? Vad ca esti prost informat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

laughing) adica vrei sa zici ca e un mit? te asigur ca nu e nici un mit.
Si iti pot da n exemple.
Nu de pe wiki, ci real lifehappy ca de pe wiki toti sunt desteptihappy
Normal ca n-o sa gasesti pe google oameni care se plang ca nu li se mai scoala stromoiogu,
ca doar nu sunt prosti sa se planga.
Ai bagat tu steroizi si totul e ok acolo?
Daca zici da, minti.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce scrii tu in comentariul anterior, ce raspunzi aici. Ai intrebat cat i-a scazut, nu daca nu i s-a mai sculat. Exista riscul sa ramai impotent daca nu stii ce faci. Dupa un post ciclu "sanatos" nu vei avea probleme cu erectia. Singurele chestii care se micsoreaza ireversibil sunt testiculele.

| cristiww a răspuns (pentru aXy99):

Voi vedeti ce poza are la avatar copilul care intreaba? are maxim 12 ani.....nasol, pe vremea mea nu aveam nici PC la varsta aia(nici macar joc de tetris), acum isi cumpara steroizi de pe net, da' bine fac si aia care vand pe net FAKE-uri ordinare, asa cum zicea un culturist "nu toti prostii trebuie sa faca muschi", acum ii dau dreptate.

| aXy99 a răspuns (pentru cristiww):

Am vazut poza dupa ce am raspuns. Am sperat sa-si fi pus poza in 2016 cand si-a facut contul, iar poza sa fie facuta in 2014-2015...