| Alex955 a întrebat:

Bună ziua, la sălile din Londra se poate face abonament și cu bani Cash sau doar card?

Răspuns Câştigător
| Smolbean a răspuns:

Salut! Cred ca ar trebui sa se poată și cash. Cel mai bine întrebi pe cineva care lucrează acolo.

5 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Bravo!
Voi care vreti sa platiti doar cu telefonul/cardul, care ii certati pe bunicii vostri ca nu fac comenzi on-line ci merg la piata, voi vreti plata cash la ceva in Londra?

Răspuns utilizator avertizat
| Alex955 explică (pentru SevenScents):

Vorbești tu care trăiești pe bani părinților?

Răspuns utilizator avertizat
| Gheorghe_Marius_1993 a răspuns:

Se poate face si cash asa am platit eu prima data dupa te pune sa platesti cu cardul!