| Zedge a întrebat:

Buna ziua la toti, vin cu o intrebare pentru cunoscatori, intr-ale culturismului si numai.
Merg la sala de vreo 2 luni si ceva si ceva rezultate am, nu pot spune ca nu, insa nu spectaculoasem, e drept dupa 2 luni nu ma pot asteptat sa arat ca Arnold, asta doar cu alimentatie, fara suplimente nutritive, insa ma gândesc sa incep sa iau ceva supliment pentru masa musculara, si ma gândeam la Pro Gainer, si ma intrebam daca e ok sa-l iau o data pe zi dupa antrenament, si daca suplimentul trebuie luat in fiecare zi, si in zielele când nu merg la sala, sau doar dupa antrenament?

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea daca iti poti asigura macro-nutrientii necesari unei zile nu iti trebuie suplimente... dupa antrenament este bine, poti incerca sa-l iei doar in zilele de antrenament, atunci cand ai pauza te bazezi doar pe mancare.

1 răspuns:
| AndraAndrada2000 a răspuns:

Mergi la farmacie si intreaba acolo de cate ori pe zi trebuie sa il iei...