| 50CentxFiftyCent a întrebat:

Cam cate abdomene trebuie sa fac pe zi pentru a mi se forma patratelele? va rog eu spuneti-mi :p

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Tu singur iti determini nr

| denis987 a răspuns:

Pai trebuie sa faci 1000 abdomene normale zilnic sa faci patratele. insa am sa iti dau un atrenament care il faci de 2-3 ori pe zi si in 2-3 luni ai patratele: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

| Cosmin86 a răspuns (pentru denis987):

Nu se lucreaza zilnic, asta duce la supra-antrenament

| Maximillian a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc..Incearca astea!
Poate te ajuta:http://www.tpu.ro/......-ajutorul/
Asa, eu spre exemplu fac 7 tipuri de exercitii din programul de 8 min fiecare de 50 de ori si aceste 7 "numere" le repete de 3 ori pe zi! Vei obtine rezultate, dar te avertizez ca prima saptamana e groaznica! Bafta!

| TreiSurori a răspuns:

laughing bai mini alex velea
nu se fac 100 intr-o zi si gata ai patratele.
alea trebuie sa le lucrezi luni/ani bunehappy

| paulici09 a răspuns:

Poi KatyBarbie are dreptate

| 50CentxFiftyCent explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc maximilian si daca incerc astea ce ar trebui sa mananc?