| gab0ru a întrebat:

Care antrenament este mai bun? Specific ca lucrez acasa cu ajutorul ganterelor.
Lunitongueiept+Biceps
Marti:Umeri,Abdomen
Miercuri:Liber
Joitongueicioare, Alergare 2-3 km
Vineri:Triceps,Abdomen

Sau...

Lunitongueiept,Abdomen
Marti:Biceps,Triceps
Miercuri:Liber
Joitongueicioare,Alergari
Vineri:Abdomen, Umeri

Va rog sa comentati doar cei care stiti si ati lucrat. Si Argumentati.Dau funda promit

9 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ultimul dar as face o schibmare:

Luni: piept abdomen
Marti: alergare
Miercuri: Biceps triceps
Joi: picioare, alergare
Vineri: abdomen umeri

astfel nu mai lucrezi tricepsul imediat dupa piept. Pentru ca tricepsul lucreaza indirect si atunci cand lucrezi pieptul, sau umerii. Si daca faci triceps in ziua imediat urmatoare pieptului s-ar putea sa nu fie 100% refacut.

| MioaraParalescu a răspuns:

Aha si spatele cu il lesi?
Spate nu lucrezi?
Eu zic sa mergi pe al-2lea doar sa adaugi miercurea spate.

| gab0ru explică (pentru MioaraParalescu):

Pai as vrea sa lucrez dar nu stiu ce exercitii as putea sa lucrez cu gantere. de asta am evitat

| MioaraParalescu a răspuns (pentru gab0ru):

Uite un program pentru spate care il poti face cu doar o bara pentru tractiuni si niste gantere :)
http://www.youtube.com/watch?v=knpcLNRkreA

| ForeverWarrior a răspuns (pentru gab0ru):

Nu ai primit mesaju meu? tiam trimis un program cum ai cerut

| gab0ru explică (pentru ForeverWarrior):

Ba da acum l.am vazut ..Mersi mult. Daca vrei lasa.mi si id tau de messenger

| ForeverWarrior a răspuns (pentru gab0ru):

Messu mie stricat daca vrei sa ma intrebi ceva da-mi mesaj privat

| Cosmin86 a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Cum naiba sa-ti fie stricat mess-ul laughing

Repara-l sau zi ca nu vrei sa-i dai id laughing

| ForeverWarrior a răspuns (pentru Cosmin86):

E mai complicar calculatorul meu e pe duca e stricat si face multe figuri de aia nu mere