| INCREDIBILus a întrebat:

Care ar fi cel mai bun program de sala?(de 5 zile/sapt)
Ar trebui sa fac in fiecare zi cate o grupa diferita sau sa combin spate/triceps piept/biceps etc... asa as lucra 2 grupe pe saptamana in loc de una deci cum e mai bine?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fa atata cat pot tu, adaca poti tot corpul fa tot corpul, suntem animale ce atata filozofie muschi trebuie antrenati zilnic

| RAY a răspuns:

Si nu serii la maxim faci o serie la maxim pana esti epuizat fizic apoi pauza alta grupa tot asa, nu citi tot felul de aiureli, porcarii, suntem primate tu crezi ca un leu nu isi foloseste picioarele in unele zile in altele nu ca se epuizeaza saracul, organismul suporta multe, daca faci serii organismul se adapteaza asa. iti iei un jurnal si zilnic tot mai mult nu trebuie sute de excercitii. in armata se face doar flotari, tractiuni, genoflectiuni, stramosii nostri tot la fel asa am evoluat noi ca specie caram animale in spate

| LimonadaBaa a răspuns (pentru RAY):

Ba, cate aberatii scriilaughing

| RAY a răspuns (pentru LimonadaBaa):

Banuiesc ca poti dovedi ceea ce afirmi? hai dovedeste stiintific ca am scris minciunii

| Cosmin86 a răspuns:

La 5 zile / saptamana, o grupa / zi ( combini doar grupele mici, gen in ziua de brate faci biceps si triceps ).