| 1aprilie a întrebat:

Care ar fi un sport mai bun Dansuri Breack Dance sau Inot? Aduceti argumente Pro si Contra

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca inotul, are mai multe avantaje

| Jorah a răspuns:

Inot. Stii de ce? nu-ti zic.

| 1aprilie explică (pentru Jorah):

Nici nu vreau sa stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inot. Dezvolta toti muschii corpului.

| Shara17 a răspuns:

Inotul ar fi bun pentru inaltime, te ajuta sa cresti... dar acum daca vrei sa faci ceva de performanta nu stiu cate de departe poti ajunge cu inotul in Romania! Dar cu Breack Dance poti merge la concursuri si asa vei devenii mai flexibil si e altfel. Mie imi plac aman 2 dar daca as fi in locul tau asa alege dansurile! Bafta :* pup

| Zaied a răspuns:

Mai bun in ce sens? Crestere a musculaturii, a intaltimii sau ambele? Eu zic sa le faci pe amandoua.