| TeamHellNo a întrebat:

Care este topul de popularitate al wrestlerilor
Carlito
Primo
Hunico
Epico
Chamaco
John Morrsion
Cody Rhodes
Dolph Ziggler
The Miz
R-Truth
Santino Marella
Jack Swagger
Sin Cara
Daniel Bryan
Ryback

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o luăm după popularitate, ar fi aşa:

Dolph Ziggler
Daniel Bryan
Santino Marella
The Miz
R-Truth
John Morrison
Jack Swagger
Cody Rhodes
Sin Cara
Camacho
Hunico
Epico
Primo
Ryback
iar Carlito, nu ştiu pe unde mai este.

| Danielbc a răspuns:

Sin cara
john morrison
daniel bryan
santino marella
r-truth
cody rhodes
dolph ziggler
the miz
carlito
primo
henrico
epico
jack swagger
ryback
chamaco

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

Fara suparare dar cine e henrico?

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

Banuiesc ca te-ai prins la cine ma refeream deci corectarea ta e pentru a? sau te simti mai bine cand corectezi? vroiam sa spun hunico.dar daca tot suntem la capitolul corectat:hai sa te corectez si eu:1.nu e normal sa pui in topul,, popularitatii''oameni care au fost/sunt campioni, oameni care sunt de peste 5 ani in wwe cu oameni care sunt in wwe de maxim 2 ani.corecturi la alta intrebare a ta:intrebi care e cel mai bun wrestler dar pui doar campioni actuali nu pui cei mai buni wrestleri.a fi bun nu inseamna neaparat sa ai centura in momentul asta.de exemplu nu l-ai pus pe big show, si stim bine ca daca el s-ar bate cu santino l-ar bate pana i-ar suna apa in cap, sau daca s-ar bate cu, campioni la echipe i-ar bate pe amandoi si ar castiga ambele centuri...sau john cena daca s-ar bate acum cu santino l-ar face varza, in caz ca nu stii big show la batut si pe cm punk si pe sheamus.asa ca daca tot vrei sa afli cine e in topul popularitatii cel mai bun baga-i si pe kofi, john cena, randy orton si nu oameni care nu mai sunt wrestleri care nu mai sunt in companiile importante.sau daca tot pui wrestleri care sunt de domeniul trecutului baga-i si pe the rock, michael shawn, Triple H, jeff hardy(acum in tna)brock lesnar etc.sau nu ii stii pe astia? nu cumva esti genu ala de,, fan''care se da mare ca stie totul in domeniul respectiv dar de fapt e fan doar de cateva luni si stie doar ce se intampla in momentul respectiv? sunt fan wrestling de foarte multi ani.ma uit la raw,smackdown, NXT, fcw, superstars, tna, roh.cand wwe a fost in Romania ghici cine a fost sa vada? exact langa ring la vip(am cheltuit eu banii mei pe 5 ani dar a meritatlaughingin concluzie nu mai corecta cand stii cate greseli ai facut tu

| TeamHellNo explică (pentru Danielbc):

OK OK am vazut ca am gresit mai am o intrebare poti raspunde?

| Danielbc a răspuns (pentru TeamHellNo):

Dahappy

| eueueu68112 a răspuns:

1.Dolph Ziggler
2. Daniel Bryan
3.R-Truth
4.The Miz
5.Santino Marella
6.Cody Rhodes
7.Sin Cara
8. Jack Swagger
9.Primo
10.Epico
11.Ryback
12.Hunico
13.Camacho

JoMo si carlito nu mai sunt in WWE...

| TeamHellNo explică (pentru eueueu68112):

Dar unde e JoMo?

| eueueu68112 a răspuns (pentru TeamHellNo):

Conteaza?

| TeamHellNo explică (pentru eueueu68112):

Da doar din curiozitate pentru mine conteaza

| Jmena a răspuns:

Sin Cara
daniel bryan
john morrison
santino marella
r-truth
dolph ziggler
the miz
cody rhodes
carlito
primo
henrico
epico
jack swagger
ryback
chamaco