| enyy93 a întrebat:

Care exercitii trebuie facute si cum pentru a obtine multa forta la skandenberg.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Vorbeam de skandenberg, cine vorbea de bataie? nu esti in stare sa urmaresti o discutie?

Si inca ceva, am 2 ani de kickboxing si am totusi 26 de ani, nu mai sunt un copil retardat care sare la bataie.

13 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. izometrie
2. repetari partiale cu greutate mare
3. exerciti pentru priza si degete
4. tehnica la masa speciala

Si evident, la orice ex. cu greutati ( sau corpul tau ), maixm 5 repetari. Poti mai multe, maresti greutatea.

| andrw1929 a răspuns:

Aici conteaza si de muschi deci ai putea sa faci tractiuni la o bara!
Succes!
Funda?

| Ionut19CT a răspuns:

Cele pentru antebrat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Altu pe langa, la skan tragi CU TOT CORPUL, nu doar cu antebratul

De fapt din antebrat nici macar nu tragi, blochezi

| Ionut19CT a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai ala e de baza. mai intereseaza-tewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Ma interesez foarte bine, practic sportul asta

| Ionut19CT a răspuns (pentru Cosmin86):

Zici tu... laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Facem un meci? stii macar sa tragi? stii vreo amarata de tehnica macar?

Ai vazut o masa de skandenberg in viata ta?

| Ionut19CT a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu... straight face

| Ionut19CT a răspuns (pentru Cosmin86):

Sunt o gramada ca tine, si cand e vorba de bataie, sunt cacati pe ei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Vorbeam de skandenberg, cine vorbea de bataie? nu esti in stare sa urmaresti o discutie?

Si inca ceva, am 2 ani de kickboxing si am totusi 26 de ani, nu mai sunt un copil retardat care sare la bataie.

| Denis_1041 a răspuns:

Cele pentru frat. Flotari. Inelel de degetatie. Ridicare prin forta la bara. Sper ca te-am ajutat

| Cosmin86 a răspuns (pentru Denis_1041):

De ce pentru brat, skan faci cu tot corpul

si de incheieturi nu zici nimic, ca alea sunt cele mai importante, daca iti da incheietura pe spate pierzi rapid meciul

| Denis_1041 a răspuns:

Mda eu ce am spus adineaura straight face Ridicare prin forta la bara straight face