| Magda_Magdalena_1991 a întrebat:

Cat de buni sunt Nike Air Max?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu dupa ce m-a dezamagit adidas fake din mall reprezentanta cumparati cu 553 de ron desliptiti dupa 2 saptamanii am cumparat nike air max,ce sa spun se spala usor, de transpirat nu prea transpir cu ei,dar nu sunt originali,nu exista marfa marfa originala in Romania sunt contrafacuti, eu isi recomand veer eu mereu am avut veer sau imitatie din piata nike ca tot aia e, acelasi fake, acelasi asa zis calitate, acum astept sa vad se desplisesc si astia daca da adio mall =marfa fake de proasta calitate, grabestete ca pana pe 15 au mai ieftin la nike, cica nu trebuie sa alergi cu ei, deci daca daca isi fuge tranvaiul, autobuzul stai calm sau daca esti furat, asta e Romania, daca ai rude prin vest cumparati de acolo

| Celcareajuta a răspuns (pentru RAY):

Pe ce te bazezi cand spui ca sunt fake-uri? happy Daca poti sa le recunosti in primul rand nu le iei, iar daca te bazezi pe faptul ca s-au rupt eu stiu ca dau garantie minim 60 de zile. (am schimbat o pereche de puma la stone creek fara probleme) Veer e clar peste orice fake nike adidas din obor, dar sub produsele originale.

Cat despre nike air max sunt super comozi in opinia mea

| RAY a răspuns (pentru Celcareajuta):

Omule in Romania intra marfa de calitate inferioara fata de alte tarii din prima lume, normal ca sunt fake cum sa se deslipeasca dupa 2 saptamanii? referitor la nike da sunt comozi am spus eu cumva ca nu sunt am spus ca sunt chiar ok, veer pe mine mau tinut si un an de zile, zi-mi tu ceva orginal care tine atata? desigur un asa zis produs original costa de 3, 4 ori cat veer desi despre ce vorbim, isi poti lua 3 perechi de veer la pret de adidas original hai zi-mi niste adidasi care tin 3 ani ca azi le cumpar, pe mine nici 2 saptamanii nu mau tinut

| Celcareajuta a răspuns (pentru RAY):

Toate perechile de adidasi pe care le-am avut au stat la mine minim 1 an, iar pe majoritatea le-am dat dupa ce s-au uzat nicidecum stricat. Dintre perechile de adidasi care m-au impresionat prin rezistenta pot sa iti spun 3 care imi vin acum in minte si imi aduc aminte si preturile: 1. o pereche de nike air max 90 running (am dat 140 de la 300- ii am de 3 ani si i-am folosit la greu la alergat nicio defectiune); 2. Adidas model pentru basket(180 de lei de la 300) (i-am folosit de strada 2 ani-nicio belea dar au fost rosi de catel...); 3. Adidasii mei preferati puma ferrari drift cat 4 (e geniala pielea) 450 de lei si i-am tinut tot 3 ani apoi au capatat un aspect de uzat si am renuntat la ei. Daca ai drum pe langa Bucuresti pot sa iti spun despre un Outlet cu preturi foarte ok si cu produse garantat originale. Aia care ti se rup dupa 2 saptamani cumparati din magazin se preteaza la schimb pe garantie.

Se intampla sa am un cunoscut ce se ocupa cu vanzarea de adidasi la magazin de tip taraba si stiu ca ii cumpara din Bucuresti (europa) la mai nimic si cu adaosul lui ajunge la 120-200 lei suma cu care consider ca gasesti originali la magazin.

| RAY a răspuns (pentru Celcareajuta):

Daca ma tin o sa trec definitiv pe nike clar, adevarul e ca am berumde de 5 ani nike si nu are nimic ca mi si ciuda ca tine atat serios, sincer mi-am luat albi nu-mi plac i-am luat in graba, nervi, as fi preferat albastri acuma asta e

| Ibrahimovic a răspuns:

Sunt modele Nike mult mai bune la preturile Air Max. Nu sunt senzationali.

| vaporwave a răspuns:

is faini, am si eu, dar dintr-aia josi. mi se pare ca arata mult mai ok aia
e naspa totusi ca sunt pe alb, si se murdaresc foarte repede si arata urat. cand ii purtam (acum e prea cald) ii stergeam gen in fiecare zi cand veneam acasa