| AvalohAlyn a întrebat:

Cate abdomene sa fac ca sa se cunoasca rezultate adica sa ard ceva calorii?
Imi este mai usor sa fac abdomene decat altceva de asta am intrebat.Am ceva kg in plus, ce se intampla daca fac, mai plinut fiind, niste abdomene?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"ce se intampla daca fac plinut fiind abdomene"

Esti retardat de nu poti sa legi 2 fraze? Ai sindromul down?

| aXy99 a răspuns:

1 catralion.

| AnastasiaK a răspuns:

"ce se intampla daca fac, mai plinut fiind, niste abdomene?"

Aproximativ nimic.

"Imi este mai usor sa fac abdomene decat altceva de asta am intrebat."

Si mai usor e sa stai in pat. Poti incerca asta ca s-ar putea sa ai cam aceleasi rezultate laughing Cam asa e cu lucrurile usoare.