| Vernusio a întrebat:

Daca sunt plinut si fac abdomene ce se va intampla?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O sa faci patratele peste grasime. big grin (bine, daca faci multe de tot si o perioada indelungata) si da, e posibil, am vazut asa ceva si e ingrozitor.

| octav005 a răspuns:

Pai o sa transpiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a mai zis cineva: o sa transpiri. Daca vrei sa slabesti cam tot ceea ce trebuie sa faci este CICO (cauta pe net). Pe scurt, trebuie sa mananci mai putin decat arzi. O sa fie greu daca nu reusesti sa te abtini, dar sper sa nu fie o problema.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Poate cu inima patesti ceva

| GHoST013 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti iti recomand sa iti faci un program regulat, sa tii un regim. De asemenea un abonament la sala + un antrenor personal/ nutritionist te vor ajuta.

| Andreea1626 a răspuns:

Iti recomand in prima faza exercitiile de tip cardio, te ajuta mult mai mult, astfel vei scapa de tesutul adipos. Daca faci abdomene, pot spune ca le faci oarecum degeaba, nu poti avea patratele vizibile, acestea fiind acoperite de stratul de grasimi.

| kaaaaanabis a răspuns:

Probabil o sa sri dar nu mult apucate de sala si incearca sa ti o pauza intre mese