| TeckTonik997 a întrebat:

Ce dieta imi recomandati pentru a mentine musculatura si a slabi in acelasi timp? Am 17 ani 175 71kg.

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Cand slabesti pierzi din masa musculara.Este imposibil sa iti mentii masa musculara si sa slabesti in acelasi timp mai ales sa iti definesti muschii.

| StefanKogut a răspuns:

Cred ca aici gasesti aproape tot ce te intereseaza: http://caloriecount.about.com/

| rhino50 a răspuns:

Depinde cum slabesti.
Daca slabesti intr-un timp scurt pierzi mai multa masa musculara decat daca ai slabi intr-o perioada mai lunga de timp.