| Anonimuserr a întrebat:

Ce exercitii as putea face sa am muschii pectorali inferiori din dreptul stomacului foarte bine dezvoltati? Care sunt exercitiile?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

- impins declinat cu haltera
- impins orizontal cu gantere
- impins cu priza ingusta + flotari la paralele

Asa faci antrenamentul, 1 data pe saptamana.

In rest, multe proteine.

Si faci MAXIM 8 repetari pe serie ( poti peste, maresti greutatea ).

P.S. : doar REPETARI COMPLETE, atingi pieptul cu bara la fiecare repetare.

| AndreyFsk a răspuns:

Tii mainile la tample si ridici un picior inspre cap, dupa care celalalt si tot asa.

| Anonimuserr explică (pentru AndreyFsk):

Glumesti laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru AndreyFsk):

Tu doar sfaturi TAMPITE dai, bine ca ne inveti din experienta ta de 2 bani, copil mic si firav.

| Ciuica_Ionut_1998 a răspuns:

Fa flotari, abdomene, alerga, mananca multa carne de pui si bea multa apa. daca faci asta in fiecare zi vei avea un corp lucrat happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ciuica_Ionut_1998):

De ce in fiecare zi, muschii se dezvolta in zilele de pauza.