| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii fizice(acasa) imi recomandati? Nu vreau sa slabesc(nu am probleme cu greutatea sau grasimea corporala), insa vreau sa imi tonifiez corpul si sa imi imbunatatesc rezistenta(sunt o persoana destul de sedentara, chiar si putina miscare ma oboseste acum).

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Exerciții fizice pentru toate grupele de mușchi, le vezi pe YuoTube.
Pa, pa.

| Ceriik a răspuns:

Flotari,abdomene.

| gaby555555 a răspuns:

Iti recomand sa faci flotari.
Exercitii pentru abdomen de aici: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rR5QEQxOctA#at=44

Si daca ai ceva greutati sa faci ridicari pentru muschii de la maini

| Cosmin86 a răspuns (pentru gaby555555):

Muschii de la maini se lucreaza prin flexii, extensii, fluturari. NU prin "ridicari"

cati ani ai?

| any01 a răspuns:

Abdomene,flotari,fandari,coarda...