| IonutCiobanescu a întrebat:

Ce exercitii pentru acasa imi recomandati pentru skandenberg? N-am haltere si nici nu vreau sa fac sala deoarece sala e la 20 de km de casa mea si imi ia mult timp pana acolo.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai vreun club de skandenberg prin zona?

| IonutCiobanescu explică (pentru Cosmin86):

Din pacate, nu

| Cosmin86 a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Ai rolling thunder, fat gripz si benzi elastice? Si o bara de tractiuni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara greutati deloc...Tractiuni in degete(4-2 cel putin sau chiar 1), tractiuni cu tinere de prosop sau lant(towel pull-ups),

Ai un barost acasa?
Cauta "sledgehammer exercise" si esti e bine.

| TheMadKing a răspuns:

Cauta si tu pe net antrenament pentru biceps

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheMadKing):

Bicepsul nu ajuta asa mult la skandenberg, decat pe hook. Dar el cel mai probabil nici nu stie ce e ala hook.

Trage din spate, umar si rotatori (mai ales cand ii dai incheietura pe spate).