| HuliMic a întrebat:

Ce exercitii pot face acasa ca sa slabesc? Am 1.77 m si 69 kilograme. Vreau sa ajung la 60 kilograme

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Este si normal ca cei ce nu cunosc nimic din domeniul sportului sa spuna ca ar trebui sa faci (genuflexiuni, abdomene si flotari) asta fiind o prostie mare cat ei.
Ca sa slabesti trebuie sa faci alergari(jogging) asta fiind cel mai bun mod de a elimina grasimea din corp.

4 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

Abdomene, genoflexiuni si flotarile niciodata nu o sa te slabeasca.
daca vrei sa mai slabesti nitel asteapta vara sa alegi 1-2 km cat poti tu in fiecare seara, poti sa te duci la inot, sau te poti inscrie la un sport, handball de exemplu daca nu vrei sa alergi prin parcuri
totusi eu zic ca nu ai neaparata nevoie sa slabesti happy

| RMA a răspuns:

Dar dc vrei sa slabesti la inaltimea ta e greutatea destul de buna incearca sa faci abdomene, flotari, genoflexiuni, dar daca vrei sa pui muschi in loc de grasime manca inainte sa faca exerciti altfel ti se vor consuma din muschi.big grin

| RMA a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Inteligentule grasimea de pe corp este apa si cum o elimini facand sport deci intre la categoria specificata mai joc

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru RMA):

Ce ma? Grasimea este apa? Bai tu esti batut de soarta s-imi bag ce om. Cati ani ai? Te-au mintit desenele despre corpul uman si ca ai fost adus de barza!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru RMA):

Este si normal ca cei ce nu cunosc nimic din domeniul sportului sa spuna ca ar trebui sa faci (genuflexiuni, abdomene si flotari) asta fiind o prostie mare cat ei.
Ca sa slabesti trebuie sa faci alergari(jogging) asta fiind cel mai bun mod de a elimina grasimea din corp.