| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru forta mai mare?

8 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Flotari,genoflexiuni,abdmone foarte multe

| Magnifico a răspuns:

Daca vrei sa iti intaresti muschii de pe abdomen-faci abdomene,de pe brate-flotari(ajuta si pieptul), la mine a mai mers o metoda-fac des skanderberg cu baieti mai mari ca mine si cu cei de aceeasi varsta si asta ma m-ai intarit putin, insa am facut febra musculara de mai multe ori la brate din cauza efortului.

| ombladon a răspuns:

Mai muschiule, depinde unde vrei tu forta in brate, in pidioare...

| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Forta in brate si rezistenta la abdomen si piept.

| vio_9808 a răspuns:

Flotarile sunt cele mai bune

| KanameKuran a răspuns:

Pai de ce nu incerci sa mergi in maini?
sa faci flotari in maini?
sa sari in maini?
sa stai intr-o mana?
sa alergi 100 km in maini?

| SMarius a răspuns:

Se face cu greutatea maxima cu care poti face 5 repetari in 3-4 serii

| SMarius a răspuns:

Sa mergi la sala...acolo exista antrenori si altii experimentati! in 4-6 luni(daca te ti de treaba) no sa te mai recunosti!