| Pacquiao a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a avea umeri lati? happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Presa militara + tractiuni la bara cu priza larga, tip pronatie ( adica NU cu palmele spre tine ).

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai tu ce crezi? big grin Toate exercitiile existente pentru umeri! Trebuiesc lucrate din greu daca vrei sa se vada...

| Pacquiao explică (pentru lpavel):

OK happy
Si daca lucrez intens si am un program bun si alimentatie buna, in 3 luni se vede calumea sau doar o mica diferenta? happy

| lpavel a răspuns (pentru Pacquiao):

In 3 luni doar o mica diferenta, dupa 1 an incepe sa se vada destul de bine chiar cand esti si imbracat...