| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti de aceia care consuma suplimente pentru cresterea muschilor, steroizi si tot felul de substante pentru muschi? De ce se vrea muschi multi in locul fitness-ului sanatos?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Am o parere proasta. Unii merg acolo doar pentru a "agata", altii pentru a posta pe fb, in concluzie majoritatea are un alt scop fata de acela de a fi sanatos. Ei vor muschi pentru a arata bine, in scurt timp. Unii nici nu recunosc ca au luat suplimente, spunand ca asa s-au facut de la multa munca, in scurt timp. E o minciuna, nimeni nu poate sa-si dezvolte foarte mult muschii in scurt timp. Si pana la urma aceste suplimente sunt periculoase. (Parerea mea.)

| Cosmin86 a răspuns (pentru KMaddieK):

Si cu suplimente tot in ani de zile pui muschi.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă smecheri

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Una este fitnes si alta culturism e diferenta. 2 depinde ce suplimente consuma putem spunde daca este rau sau nu. ai vorbit de steroizi acum e la fel depinde de care steroizi pastile sau injectabili si ce fel de doze si ce ciclu se foloseste. este bine sa ei suplimente sau steroizi dupa caz dar daca ii ei cum trebuie si iti acepta corpul orice sintom neplacu sau ecces nu este bun

| Madalin01 a răspuns:

Părerea mea e ca acei oameni sunt obsedați, obsedați de cum arata, obsedati sa fie cât mai mari și uita cât de frumos e acest sport.

| Anonymus01 a răspuns:

Intreaba-i! big grin