| anonim_4396 a întrebat:

Culturistii au voie sa consume suplimente pentru cresterea muschilor?

6 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Toti culturistii folosesc suplimente. http://antrenorpersonal.wordpress.com/

| ploiesticity a răspuns (pentru naf29):

Ma refeream la creatina

| stefanradu a răspuns:

Salut. Culturistii profesionisti, da. Oricum, ei iau si steroizi, nu numai suplimente. Daca esti culturist amator sau te duci la sala ca hobby, nu e nevoie sa iei suplimente.
Am scris un articol despre asta aici:
http://hunkbody.ro/de-ce-nu-ai-nevoie-de-o-multime-de-suplimente/

| xcristix a răspuns:

Crezi tu ca puteai sa te umfli asa fara suplimente, aia numai cu suplimente au facut muschi si daca se lasa de sala sa-i vezi ce se disumfla si se lasa pielea, fata de muschii naturali care nu se lasa asa usor

| Vio199 a răspuns:

Ah...cred ca da dar la fiecare culturist trebuie alt suplimentar pentru cresterea muschiilor ptc daca te uiti pe google la imagini la unul vei obs ca aia nu-s muschi normali...trebuie cv medicamente din alea pentru dezvoltarea lor daca nu pusca ca la acel halterofil roman Dunezeu sa-l odihneasca.si trbe cu masura nu 3 pastile 2 intr-o zi sau intr-o ora