| thebest254 a întrebat:

Ce parere aveti de antrenamentu asta?
Luni:-biceps 10 repetari-20 de serii pe un brat, pe ambele 400(fac diferite exercitii pentru biceps, am doar o gantera)
-tractiuni(la tractiuni nu prea am forta)10repatari-3serii
Marti:-flotari 10repetari-10serii(30 le fac pe 2 scaunele, 30 cu piciorele pe pat, si 40 flotari clasice)
-abdomene in total 480, http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU le fac exact ca in filmulet si fac de 3 ori
Miercuri:pauza
JOI:idem luni
Vineri:idem marti
Sambata si duminica: pauza
Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Ce **** faci aici frate?!
cum vine asta, biceps 20 de serii pe un brat?!
abdomene "480"? laughing
-la biceps 3 serii se fac, daca stii ce's alea 'serii'.
abdomene; daca treci de 20 deja e un exercitiu inutil.
trebuie sa-ti permita sa faci pana in 20, faci cu greutate.

| thebest254 explică (pentru aLeXaNdru145):

M-am exprimat c-am gresit,*** is incepator dracu, si tu la randu tau nu stiai la inceput, eu doar am intrebat nu am dat cu parul laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru thebest254):

Te antrenezi extrem de prost, schimba rapid antrenamentul

la biceps se fac maxim 8 serii, a cate maxim 10 repetari ( poti peste 10 repetari la o serie, maresti greutatea )

la grupele mari faci mai multe ex., la celelalte mai putine

p.s. : tu doar cu o gantera vrei sa pui muschi? apuca-te de sah