| T3qUyLa a întrebat:

Ce parere aveti depre echipa Steaua Bucuresti? a slabit in ultimul hal nu mai e in stare sa bata nici pe vointa sibiu oh go on oare va prinde loc de liga 1 sezonul asta, sau va retrograda... thinking

4 răspunsuri:
| CLau8GeRrY a răspuns:

Pfff. ew st stelist de mic copil si Steaua an de an ajunge din raw in mai raw.Ew zic ca singura solutie este sa plece finantatorul[stiti voi cinewinking] pentru ca daca acesta pleaca st abs sigur ca in 2 ani steaua va fy din nou ceea ce a fost.motivul? R: liniste la echipa,jucatorii joaca cu o anumita relaxare, fara stresul criticilor, etc.] Dar momentan trebuie sa fim optimisti ca STEAUA va fy la sfarsitul sezonului in primele 6 echipe ale Ligii 1, chiar daca e f. greustraight face

| TC3 a răspuns:

laughing eu sunt stelist. La cum joaca Steaua acum cred ca mai mult de locul 10 nu poate sa urce sezonul asta. Nu stiu ce e cu ei dar sunt niste jucatori la Steaua care pur si simplu nu au nicio valoare. Tatu mare fotbalist, pai daca vrei performanta adu freate jucatori mai calumea nu din a 10`a liga franceza.Asta e daca o sa continuie sa joace asa nu stiu unde vor ajunge straight face

| 0andreea1 a răspuns:

Hey.dar pana la urma acre e problema cu vointa sibiu? e chiar buna echipa.

| alexandru_6124 a răspuns:

Aveam speranta in steaua, dar m-a dezamagit, daca nu a mai rezistat 2 minute.pai atunci este slaba! ce sa mai zic a fost dominata la tot mai ales la ocazi!