| cosminul a întrebat:

Ce parere aveti despre Animal Pump? Stiu ca este un pre-workout, volumizator care da forta si energie... ramane ceva dupa ce administrez o perioada? poate sunteti care ati si folosit cateva pareri va rog big grin

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Este destul de bun dar sa nu te astepti din prima la un volum muscular asa de mare, nu este un gainer sau concentrat proteic deci sa stai bine cu alimentatia ca daca nu nu o sa se puna nimic pe tine.