| PsyhoChild a întrebat:

Ce părere aveți, vremea de afara e ok pentru alergatul în aer liber sau e prea frig?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu azi am alergat, a fost super, dar a fost ok, erau 6 grade afara, daca e mai frig sa ai grija

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine la sala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu echipament ok se poate alerga fara probleme

| NotNamed a răspuns:

E foarte ok. Prea frig a fost acum multi ani cand pe vremea asta era zapada cel putin până la genunchi si te duceai afara doar cu 3 geci pe tine..acum e prea cald pentru partea asta a anului. Stau in Dolj si aici mergi in bermude ca vara..nici pic de zapada.

| Adrian5575 a răspuns:

Poti sa alergi. Te imbraci astfel incat sa nu transpiri foarte tare, dar nici sa ingheti, cum simti tu ca e bine. Si nu te fortezi, o iei usor, altfel te poate lua durerea de gat.