| Cosminel1192 a întrebat:

Ce proteine m-ar ajuta sa ard mai repede grasimea de pe abdomen si sa fac patratele? Dau funda

10 răspunsuri:
| ferdin a răspuns:

Pentru un abdomen plat si patratele trebuie sa mergi la sala sa faci sport, jogging nu sa consumi niste pastile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ferdin):

Cine vorbea de pastile? vorbea de proteine

| RAY a răspuns:

Ce usor ar fi daca ar exista asa ceva, fiarar sa fie de lene e coana mare tu esti barbat demonstreaza asta du-te la sala si arde grasimea aia alearga 1 o ora pe zi nu e asa mult, daca ar fi asa usor toata lumea ar avea, nu ca acuma nu ai patratele ele find find ascunse de grasime

| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele NU ard grasimea, ci refac fibrele dupa un antrenament

Pentru ars grasimi : lipotropice, termogenice, etc.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Proteinele sa-ti arda grasimea? n-am mai auzit asa ceva.

| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
In legatura cu intrebarea ta tin sa iti spun ca un abdomen plat si sanatos nu e un abdomen facut cu pastile. Daca vrei sa iti faci un abdomen plat trebuie sa tii o dieta si sa mergi regulat la sala.Deci te-as ruga sa te mai gandesti ca nu e important ceea ce esti (ca fizic) ci ceea ce ai in cap.
Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Bοgdαη):

Tu si prin suplimente intelegi tot pastile?

| MalusDacus a răspuns:

Alearga 30-40 de min pe zi/sari coarda, fara paine, suc, fast-food, mananca mai putin la cina+poti sa incerci o carnitina sau un fat burner. bafta

| Dianka13 a răspuns:

L-cartine foloseste fratele meu si este f bun se vede pe el

| Innoratu a răspuns:

Castiga bani online. Primesti 6$ pentru inregistrare si activarea contului! http://www.maildirect.ro/inregistrare/8607027826fde73013ea1d798ae0e9d6