| Caprio a întrebat:

Ce proteine mi-ati recomanda sa iau? Peste cateva zile ma apuc de sala si vreau sa iau ceva proteine pe o perioada ( tin sa precizez am mai facut sala inainte si nu am luat proteine + ca mai fac si un sport ) deci nu le iau sa cresc repede dar sa vad ceva progrese
am 66 de kg si 1, 74

3 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Pro mass, Redis

| Goldenboy97 a răspuns:

Izolat proteic din zer este cel mai bun.

| Cosmin86 a răspuns:

Intai invata sa mananci, apoi te gandesti la suplimente, ca altfel arunci banii

si de unde stii ca ai nevoie fix de proteine? poate ai nevoie de alt tip de suplimente.

suplimente iei ce-ti LIPSESTE din mancare