| achilleskingg a întrebat:

Ce proteine sa iau? gfx 8, whey, sau anabolic? care sunt cele mai bune? ...nu ma intrebati de ce mananc cat dorm si buget, doar asta vreau sa stiu, care sunt mai bune intre cele 3 sa stiu sa cumpar, ca eu trag mult la sala.si ziceti-mi in cat timp sar vedea rezultatele

7 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Te referi la anabolice? adica la steroizi?

| NDC12 a răspuns:

Esti cam pe langa cu treburile astea.

In primul rand gfx 8 nu e proteina, e un gainer.

Sa nu te intrebam cat mananci, cat dormi? Atunci ai omis cel mai important lucru, de 10 ori mai important decat suplimentele e alimentatia, si somnul.

Anabolic? Documenteaza-te inainte sa vorbesti prostii, substantele anabolice la tine sunt proteine?

| achilleskingg explică (pentru NDC12):

Anabolic protein, proteine sunt geniule.

| Cosmin86 a răspuns (pentru achilleskingg):

Exista un supliment pro nutrition "anabolic protein", dar in general cand spui "anabolice" inseamna steroizi, documenteaza-te.

| achilleskingg explică (pentru Cosmin86):

Stiu asta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru achilleskingg):

Iti explicam ce a provocat confuzia. Si cele mai bune 3 nu sunt nici pe departe prostiile alea IEFTINE.

Cele mai bune 3 sunt astea :

1. http://www.megaproteine.ro/......h-1-03-kg/
2. http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-2-27-kg/
3. http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/Animal-Pak/

SI nu se exclud una pe alta.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

''Ce proteine sa iau?''
Lapte, carne, oua, fasole, etc